یخچال تبخیری

شرکت مجری : اسنوا - اصفهان

AA79DD28-6064-41F6-9DB3-7B77BAFF5CEE Created with sketchtool.

یخچال خشتی در جهان جایگزینی برای یخچال های برقی است که با هزینه مقرون به صرفه الزامات اساسی را برآورده کند. یخچال و فریزر از خاک رس ساخته شده و با استفاده از اصل قدیمی «خنک شدن از طریق تبخیر» استفاده می‌کند. این یخچال میتواند سبزیجات را برای 2-4 روز تازه نگه دارد و همچنین شیر و دوغ را به مدت 24 ساعت تازه نگه دارد. الزامات پروژه موارد زیر می‌باشند:


سیکل‌ها و ارائه نحوه کاربرد یخچال

قطعات به کار رفته

شبیه‌سازی سیکل کاری یخچال

بهینه سازی و مقایسه مدل‌های یخچال تبخیری

مهندسی مکانیک - مهندسی برق - مهندسی مواد - مهندسی انرژی - فیزیک - مهندسی شیمی

مهندس مهدی برکتین فرد

«ارکان ساختار نوین ایرانیان» عبارت طولانی اما مهمیه! و ما به طور مخفف صداش می‌زنیم اسنوا. اسنوا سیاره‌ایه که زمان توش حرف اول رو می‌زنه. هرکدوم از لوازم خونگی اسنوایی یه وظیفه‌ی مهم داره، اونم اینه که یه کاری کنه شما بتونین از زمان مفیدتون به بهترین شکل ممکن استفاده کنین. کارهای تکراری و خسته کننده رو لوازم خونگی‌ اسنوا براتون انجام می‌ده تا شما بتونین به کارهای مهمتون برسین!

کل ماجرای اسنوا از سال ۸۴ شروع شد، یه گروه از بهترین تولید‌کننده‌ها، مهندس‌ها و کارشناس‌ها ایرانی دست به دست هم دادن تا تولید ملی رنگ و روی تازه‌تری به خودش بگیره!

از اون موقع تا امروز، تعهد، کیفیت، هوشمندی و حمایت برای ما خلاصه شده در اسنوا! برای همینه که می‌گیم، می‌تونید روی ما حساب کنید!